KWC

The ultimate choice


Od roku 1874 je společnost KWC jako výrobce prémiových kuchyňských a koupelnových armatur synonymem vynalézavosti, citu pro design a špičkového švýcarského řemesla. Již v roce 1911 dodávala tato společnost vodovodní baterie do legendárního luxusního hotelu Negresco v Nice, následoval hotel Ritz v Paříži a mnoho dalších mimořádných projektů. Dnes jsou kuchyňské baterie KWC uznávané pro svojí vysokou úroveň v oblasti hygieny a bezpečnosti, pro svoji technologickou vyspělost a vynikající design.

VÍCE O KWC V MAGAZÍNU 2024


KWC EVE

Nadčasová estetika a sofistikované funkce, takové jsou baterie řady EVE. Svým dokonalým tvarem jsou určeny pro použití ve stylově čistém kuchyňském prostoru, kde by funkčnost a vizuální přitažlivost měly jít ruku v ruce. Baterie EVE je k dispozici v chromované a nerezové verzi, s čistě bílým nebo matně černým povrchem. Vrcholná řada je vybavena LED osvětlením, které nejenom že poskytuje výjimečný estetický zážitek, ale také umožní vidět sebemenší nečistotu. Baterie má rozsah otáčení 270° a také neviditelně integrovanou výsuvnou sprchu.

Více o bateriích KWC EVE


KWC KIO

KWC KIO představuje unikární kousek umění ve vaší kuchyni. Díky designu ve tvaru kužele přináší tato kuchyňská baterie jak futuristickou estetiku, tak i inteligentní funkčnost. Baterie KIO nabízí možnost digitálního nebo ručního ovládání a odnímatelnou sprchovou hlavici – minimalistický design s maximální funkčností a perfektní ergonomii.

V prémiovém provedení umožňuje baterie KIO naprogramování tří natavení teplot a průtoků vody. Světelný kroužek kolem ovládacího panelu podává informaci o aktuální teplotě vody nebo o nastaveném programu. Špičkové elektronické funkce pro vaše každodenní pohodlí.

Více o bateriích KWC KIO


KWC ZOE

Z jekéhokoli úhlu pohledu je baterie ZOE mistrovským designovým dílem. Nadčasová elegance pro výjimečnou architekturu je ve své prémiové verzi doplněna LED osvětlením, které vytváří výjimečný estetický efekt a zároveň je praktické při používání. Nejvyšší modely baterie ZOE Touch Light Pro jsou vybaveny elektronickým ovládáním a ukládáním přednastavených teplot. Baterie ZOE jsou k dispozici v provedení chrom, decor steel, matt black a glacier white.

Více o bateriích KWC ZOE


KWC ERA

Vysoce minimalistická štíhlá kuchyňská baterie, jejíž tvar je modelován podle proudu vody vystřeleného vzhůru a padajícího zpět dolů v parabolickém oblouku. Redukováno na to nejpodstatnější s maximálním výkonem. Unikátní baterii z masivní nerezové oceli doplňuje samostatné pákové ovládání. K dispozici jsou i další varianty baterie ERA s odnímatelnou sprchovou hlavicí a v tradičnějším designu.  

Více o bateriích KWC ERA


KWC ONO

Kuchyňské baterie konceptu ONO jsou charakteristické svými výraznými, přímými liniemi a jemnou ovládací pákou z lékařské oceli. Tyto baterie jsou vyrobeny z masivní nerezové oceli s povrchem nerez nebo chrom. V nabídce je kombinace s baterií HighFlex s patentovanou technologií pružinové hadice, která je využívaná i v profesionálních kuchyních.

Více o bateriích KWC ONO.


KWC BEVO E

Nová řada BEVO E uvedená na trh v roce 2023 představuje prémiové kuchyňské baterie z masivní nerezové oceli s vysokými nároky na hygienu a bezpečnost. Tyto baterie mají minimalistickou hladkou siluetu a jemné přechody s výrazným designovým prvkem asymetrického výtoku. Dvouplášťová konstrukce baterie zajišťuje výjimečnou bezpečnost, protože povrch baterie zůstává vždycky chladný.

Baterie BEVO E jsou k dispozici s povrchem nerez nebo v novém černém provedení Industrial black.

Více o bateriích KWC BEVO E


Další řady kuchyňských baterií KWC

KWC nabízí mnoho dalších řad kuchyňských baterií, které spojuje vysoká úroveň hygieny a bezpečnosti, inovativnost a technologická vyspělost, využití nejlepších materiálů a moderní design. Prohlédněte si celkovou nabídku KWC v katalogu nebo na webových stránkách.


Katalog KWC                                                                     Magazin KWC 2024