Reginox

Holandská společnost Reginox vyrábí již od roku 1976 nerezové dřezy, které jsou typické vysokou kvalitou zpracování, použitím kvalitní nerezové ocelia krásným, inovativním designem. V současnosti vyrábí přes 150 modelů dřezů v různých provedeních, velikostech a také v trendových barvách pro náročné zákazníky.

Dřezy a baterie Miami

V řadě Miami najdete dřezy a baterie ve stylovém designu ve třech unikátních barvách: zlatá, měď a gun metal. Tyto barvy jsou vytvořeny pomocí PVD technologie, kdy je nerezový povrch potažen pomocí depozice par ve vakuové komoře.

Dřezy a baterie Miami

Dřezy Miami mají hloubku 200 mm a rádius 10 mm. V nabídce jsou dřezy o rozměrech 40×40 mm a 50×40 mm a je možné je vestavět na povrch pracovní desky, do roviny nebo pod pracovní desku. K dispozici jsou také baterie Cano a Crystal, a také dávkovače mýdla ve stejných barvách.

Dřezy Regi-Color

Ať už se jedná o hluboce černou, bílou nebo odstíny šedé, přináší dřezy Regi-Color elegantní barvy do vaší kuchyně. V nabídce jsou barvy Jet Black, Arctic White, Midnight Sky a Atomic Grey. Tyto barvy najdete v nabídce dřezů Ohio a barvu Jet Black nově také v řadě New York.

Dřezy New York

Nerezové dřezy New York jsou oblíbené pro svůj stylový a moderní design a pro vysokou kvalitu zpracování. Dřezy jsou vyrobeny ze špičkové nerezové oceli bez stop po ohýbání nebo svařování. Hloubka dřezů je od 18 do 20 cm, s rádiusem 10 mm. V nabídce je široká nabídka v různých velikostech s jednou nebo dvěma vaničkami.

Dřezy Ohio

Praktická řada nerezových dřezů Ohio je určená pro zákazníky, kteří upřednostňují tradiční design a snadnou údržbu. Díky větším rádiusům 26,5 a 15 mm jsou tyto dřezy velmi jednoduché na čištění. Dřezy Ohio jsou určeny pro vestavbu na pracovní desku, do roviny nebo pod pracovní desku a vyrábí se v různých velikostech s jednou nebo dvěma vaničkami.

Granitové dřezy

Granitové dřezy Reginox jsou vyrobeny z kombinace granitu a syntetické pryskyřice. V nabídce jsou dřezy v trendových barvách Pure White, Black Silvery, Grey Silvery, Caffe Silvery a Dark Chocolate, a to v různých velikostech a provedeních.