Reginox

THE CROWN FOR YOUR KITCHEN


Již od roku 1976 je nizozemská společnost Reginox průkopníkem v oblasti inovací, vývoje a výroby dřezů, baterií a pracovních desek pro kuchyně, veřejné projekty a zdravotnictví. V nabídce kuchyňských dřezů nejdete nejenom tradiční nerezové a granitové dřezy, ale také stále více žádané dřezy s povrchovou úpravou v provedení zlatá, měď a gun metal. Samozřejmostí jsou také odpovídající baterie a příslušenství. Díky vlastní výrobě na vysoké řemeslné úrovní Reginox nabízí také různé typy nerezových pracovních desek, které se vyrábí podle konkrétních požadavků zákazníka.

PROHLÉDNOUT KATALOG


Nerezové dřezy New York

Nerezové dřezy řady New York jsou určeny pro ty, kteří hledají komfortní a moderní dřez s vysokou úrovní řemeslného zpracování. Tyto dřezy jsou vyráběny bez svarů nebo skládaných švů, takže se snadno udržují a mají čistý a elegantní design. Nové provedení odpadové misky Comfort plug zajišťuje snadnější údržbu a omezuje usazování bakterií. Dřezy řady New York jsou vhodné pro všechny typy montáže: do roviny, na povrch i pro spodní montáž.

 


Dřezy New York PVD

Oblíbené dřezy řady New York se vyrábí i se speciální povrchovou úpravou PVD s barvami, které přináší nevšední pocit luxusu. Barevná provedení Gold Flax, Gun Metal Silver a Copper Rose zdůrazní originalitu vaší kuchyně. V nabídce jsou samozřejmě také dřezové baterie v těchto povrchových úpravách.


Dřezy Miami PVD

V řadě Miami najdete dřezy a baterie se stylovým designem, dostupné ve třech jedinečných barvách: Gun Metal, měděná a zlatá. Tyto barvy jsou vytvořeny pomocí PVD technologie, při které je nerezová ocel potažená metodou depozice par a je tak zajištěna vysoká odolnost povrchu.

Dřezy Miami jsou dostupné v rozměrech 40×40 mm a 50×40 mm a jsou vhodné pro montáž na pracovní desku, do roviny i pro spodní montáž. K dispozici jsou také baterie, dávkovače mýdla a příslušenství v odpovídajících barvách.


Nerezové pracovní desky

Pro náročné zákazníky vyrábí Reginox něco opravdu výjimečného: nerezové pracovní desky v kombinaci s různými typy nerezových dřezů. Nerezová ocel je velmi odolný a hygienický materiál, který se snadno čistí a udržuje a má dlouhou životnost. Reginox vyrábí pracovní desky na míru z tohoto materiálu v různých tloušťkách a velikostech, včetně veškerých detailů, jako je navaření dřezu, výřezy pro varnou desku nebo rohové a sloupkové výřezy.

Na výběr jsou kartáčované nebo leštěné pracovní desky z masivní nerezové oceli o tloušťce 4 mm, nebo pracovní desky z montovaného 1,2 mm plechu v různých tloušťkách.

PROHLÉDNOUT KATALOG PRACOVNÍCH DESEK