MGS

Enginereed in Switzerland, made in Italy


Baterie MGS z masivní nerezové oceli spojují italský luxus a styl s inovativní precizností švýcarského inženýrství, a vytvářejí štíhlé siluety a jednoduché tvary, které představují dokonalou harmonii estetiky. Od roku 1997 společnost MGS zpracovává materiály z nerezové oceli nejvyšší kvality do elegantních a funkčních designů a jako celosvětově první výrobce začala vyrábět masivní nerezové vodovodní baterie pro domácí použití. K výrobě baterií MGS používá nerezovou ocel AISI 316L námořní třídy, která má nejvyšší odolnost proti oxidaci a korozi a je vhodná pro nejnáročnější podmínky, včetně venkovního a přímořského prostředí.

PROHLÉDNOUT KATALOG


Vela SD

Vrcholná řada Vela SD představuje kuchyňské baterie s vysokým štíhlým designem a vynikajícím zpracováním a funkčností. Baterie má výsuvnou sprchu s regulací síly proudu. Jako všechny baterie MGS je k dispozici v nerezovém provedení nebo s PVD povrchy Black Steel, Gold, Rose Gold a Titanium.

Baterii je možné doplnit o baterii s filtrovanou vodou v odpovídajícím designu, a také o dávkovač mýdla a tlačítko k ovládání drtiče odpadu.

Svojí velikostí a elegancí je baterie Vela SD předurčena zejména do velkých kuchyňských ostrůvků, kde se stává mimořádným designovým prvkem a spojuje tak vynikající funkčnost s estetickým zážitkem.  


Nemo R / Nemo RH

Řada baterií Nemo nadchne především milovníky minimalismu s lehce industriálním nádechem. Pákové ovládání baterie je umístěno nenápadně na čele baterie, takže je velice příjemné na ovládání a zároveň tak vytváří mimořádný jednoduchý design. Tyto baterie je možné vybavit také otočným kloubem, který umožňuje nastavit výtok vody v různých směrech.

V nabídce jsou baterie Nemo v několika velikostech a provedeních, včetně podomítkové baterie a teleskopické baterie, kterou je možné zasunout do pracovní desky. To je užitečné například při instalaci před okno nebo do venkovního kuchyňského ostrůvku, který je potřeba zakrýt v období mimo sezónu.


Spin D / Spin HC

Baterie nejúspěšnější řady Spin nabízí kombinaci jemného designu, špičkového nerezového materiálu a vynikajících užitných vlastností. Vyjímatelná sprcha má elegantní přepínač síly proudu z nerezové oceli, zatímco dokovací systém zajišťuje minimální námahu při vysouvání sprchy. Perfektní strojírenské zpracování v praxi.

V nabídce baterií Spin najdete také typ Spin HC, který umožňuje přípravu vroucí vody přímo z kohoutku, v kombinace s ohřívačem vody umístěným pod dřezem.


Další možnosti baterií MGS

Pro náročné zákazníky přináší MGS další neotřelá řešení kuchyňských baterií s nadčasovým designem a špičkovým řemeslným zpracováním. Ať už se jedná o baterie s ohřevem nebo s filtrací vody, nebo baterie se samostatným ovládáním a samostatnou sprchou. Pro celkovou nabídku si prohlédněte katalog MGS, nebo si přijďte prohlédnout baterie MGS do našeho showroomu.