Steel

Stylové kuchyňské spotřebiče a venkovní kuchyně od italské rodinné firmy


Historie italské firmy Steel sahá do roku 1922, kdy Angelo Po začal s řemeslným zpracováním oceli a přišel s prvními sporáky na dřevo, které dodával do nejlepších restaurací. Od roku 1999 provozuje rodinná firma Steel průmyslovou výrobu sporáků a dalších spotřebičů, jejichž technologie a know-how jsou založeny na výrobě profesionálních kuchyní. Prioritou však zůstává špičková kvalita, vysoký podíl ruční práce a individuální přístup. Každý sporák se vyrábí na základě požadavků zákazníka, který se může nakonfigurovat jeho velikost, barvu, materiál kování, vybavení trub nebo typ varné desky.

PROHLÉDNOUT KATALOG


Ascot

Stylové sporáky a další spotřebiče řady Ascot jsou tady zejména pro milovníky tradičního venkovského designu. Využití nejlepší nerezové oceli a špičkové řemeslné zpracování s rustikálními prvky je ideální zejména pro venkovská stavení, chaty nebo chalupy. Zákazník si může sám nakonfigurovat velikost a provedení sporáku, zvolí si jednu z desíti barev spotřebiče a vybere si ze čtyř typů materiálů ovládacích knoflíků a madel – chrom, nikl, měď nebo mosaz. Každý spotřebič Ascot se tak stane originálem, který odpovídá představám uživatele.

Sporáky Ascot však nadchnou také vášnivé kuchaře, protože nabízí široké možnosti vybavení, jako je parní trouba, trouba pro přípravu příloh, gril, plynová nebo indukční deska.


Genesi

Řada Genesi pochází z touhy vzít si domů kuchyni z vaší oblíbené restaurace. Profesionalita, láska a vášeň; Genesi míchá tyto tři ingredience, aby získal recept na ideální kuchyni. Vzhled a technologie sporáků Genesi jsou inspirované profesionální tradicí. Robustní nerezová ocel pro každodenní používání a dlouhou životnost, široké rovné plochy pro snadné čištění, kovové knoflíky a madla pro snadné uchopení.

Spotřebiče Genesi se vyrábí v nerezovém provedení, nebo si můžete vybrat některou z devíti barev povrchové úpravy. Sporáky nabízí široké možnosti vybavení, jako je parní trouba, otočný gril, teplotní sonda, nebo vaření na indukční desce, tepanu nebo grilu.


Enfasi

Moderní styl, jednoduché tvary, přesné zpracování a pečlivost v detailech – to jsou sporáky a vestavné spotřebiče řady Enfasi. Poloprofesionální sporáky z nerezové oceli jsou vybaveny indukční nebo plynovou varnou deskou, podle přání zákazníka. K dispozici je i unikátní sporák s indukční deskou a integrovaným štěrbinovým odsavačem, takže není potřeba řešit digestoř nad sporákem.

Trouby řady Enfasi jsou svou výškou a konstrukcí přizpůsobeny velikosti kuchyňského nábytku, takže snadno zapadnou do vaší kuchyně. Spotřebiče Enfasi jsou k dispozici v nerezovém a v matném černém provedení.


Venkovní kuchyně Steel

Naše domovy jsou stále více propojeny s venkovním prostředím, kde si užíváme volného času s rodinou a přáteli. Steel díky svým kompetencím ve zpracování nerezových materiálů a výrobě spotřebičů vyvinul modulární systém, ve kterém si každý zákazník může sestavit kuchyni podle svých vlastních potřeb a přání. V nabídce jsou nerezové moduly s grilem, s plynovou deskou, s chladničkou nebo výrobníkem ledu, dřezové a skladovací skříňky.

V nabídce výrobků pro venkovní použití jsou také samostatně stojící grily Green a Swing a vestavné moduly, které můžete integrovat do venkovní kuchyně.


Katalog Steel Indoor                                                          Katalog Steel Outdoor