Zastoupené značky

Společnost Applia je dovozcem a distributorem těchto značek odsavačů par, varných desek, dřezů, baterií a dalších výrobků pro vybavení kuchyní.

Novy Premium Innovation Products

Nová řada prémiových odsavačů par a indukčních desek Novy, která představuje technologicky propracované výrobky s efektivním odsáváním, jednoduchou obsluhou, tichým provozem a elegantním designem. Do nabídky řady Premium Innovation Products patří stolní odsavače integrované v indukční desce One a Panorama, stropní odsavač Cloud a dekorativní odsavače Mood v bílém a černém provedení.
Výrobky řady Premium Innovation Products jsou nabízeny pouze prostřednictvím vybraných, speciálně proškolených kuchyňských studií.

Novy

Belgická společnost Novy, založena již v roce 1907, vyrábí od roku 1964 odsavače par proslulé mimořádně tichým provozem, technickou vyspělostí a čistým elegantním designem. V nabídce je široká řada stropních odsavačů, komínové nástěnné a ostrůvkové odsavače, stolní odsavače, vestavné odsavače a odsavače do horní skříňky.
Novy vyrábí také širokou škálu indukčních desek, ze kterých je možno ovládat odsavače par Novy. Indukční desky jsou nabízeny podle výbavy v řadách Comfort, Power a Pro. K dispozici jsou také desky Domino s kombinací štěrbinového odsavače UP.

Villeroy & Boch

Proslulá značka Villeroy & Boch nabízí mimořádně široký sortiment keramických dřezů v tradičním i moderním provedení a v mnoha různých barvách a velikostech. Keramický dřez Villeroy & Boch ocení náročný zákazník jak pro krásu a robustnost materiálu, tak pro jeho mimořádné užitné vlastnosti.
Výhodou materiálu CeramicPlus je zejména jeho snadné čištění, odolnost proti poškození a poškrábání, dlouhá životnost a odolnost proti vysokým a nízkým teplotám.

Reginox

Holandská společnost Reginox vyrábí již od roku 1976 nerezové dřezy, které jsou typické vysokou kvalitou zpracování, použitím kvalitní nerezové ocelia krásným, inovativním designem. V současnosti vyrábí přes 150 modelů dřezů v různých provedeních, velikostech a také v trendových barvách pro náročné zákazníky.