Naber

… inspires!


Německá rodinná firma Naber je předním evropským dodavatelem kuchyňských doplňků a příslušenství s vynikající kvalitou a servisem. Jedná se například potrubí a systémy pro vzduchotechniku a příslušenství k odsavačům par, výplně kuchyňských zásuvek nebo integrované košové systémy.

Jako specialisté na dovoz prémiových odsavačů par využíváme špičkové příslušenství pro vzduchotechniku od firmy Naber tak, abychom dokázali zákazníkovi připravit kompletní řešení odsávání pro jeho kuchyni.

VÍCE O VZDUCHOTECHNICE NABER


Naber Compair flow

Compair flow představuje komplexní systém potrubí a dalších komponentů vzduchotechniky, jejichž hlavní předností je vysoká efektivita vedení vzduchu, nízká hlučnost a minimální tepelné ztráty. Spolu s kvalitou odsavače par je kvalita potrubí důležitým faktorem pro efektivní odvětrání kuchyně, tichý provoz, eliminaci vlhkosti a celkově příjemné klima v kuchyni.

Systém Compair flow obsahuje kulaté a ploché díly potrubí, kolena, zpětné klapky, tlumiče, venkovní výfukové mřížky a další potřebné díly. V rámci jednotlivých kuchyňských projektů individuálně navrhujeme odsavač par s těmito komponenty tak, aby co nejlépe odpovídaly danému prostoru a situaci každého zákazníka.


Naber Thermobox

Systém Thermobox of firmy Naber je špičkovým řešením zpětné klapky, které přináší několik výhod v oblasti tepelné izolace a ochraně proti tepelným ztrátám. Thermobox má 3 zpětné klapky seřazené za sebou, které mají magnetické uzávěry. Klapky se otevřou až při souvislém tlaku min. 65 Pa – otevřou se tedy po zapnutí odsavače par, nikoli při průvanu nebo venkovním větru. Nedochází tak k nežádoucímu úniku teplého vzduchu ven a navíc nedochází k nepříjemnému klapání, jako běžných zpětných klapek. Díky tomu má systém Thermobox certifikaci Blower Door, potřebnou pro zkoušku těsnosti staveb. Podle testování má Thermobox 20krát nižší tepelné ztráty, než standardní zpětné klapky.

Klapka Thermobox se dodává buď samostatně v průměru 150 a 125 mm, nebo jako součást několika typů sestav průchodky zdí s nástěnnou výfukovou mřížkou.

VIDEO K SYSTÉMU THERMOBOX