Irinox

The Freshness Company


Italská společnost Irinox je po celém světě známá jako výrobce šokových zchlazovačů a šokových zmrazovačů učených pro gastronomické provozy. Myšlenka přivést špičkovou profesionální technologii do domácností vedla v roce 2005 k založení divize Irinox Home, která přivedla na trh první šoker učený pro náročné privátní zákazníky. Výrobky řad Freddy a Fresco představují přístroje s profesionální technologií s velikostí, designem a funkcemi určených pro domácnost. Uspokojí tak zákazníky, kteří vyhledávají špičkové kuchyňské spotřebiče pro svoji kuchyni a zároveň jsou kuchařskými nadšenci.

PROHLÉDNOUT KATALOG


Irinox Freddy

Freddy je první šokový zchlazovač vyrobený pro domácí použití s designem, který zaujme v každé kuchyni. Jedná se o přístroj funkcemi, které zajišťují maximální čerstvost, jako je šokové zchlazování, šokové zmražování, jemné zmražování, řízené rozmrazování, nebo vaření při nízké teplotě. Dalšími funkcemi jsou kynutí těsta, chlazení vína a udržování teplých potravin. Přístroj je vybavený hloubkovou sondou, která monitoruje teplotu jídla. Velký barevný displej umožňuje příjemné a intuitivní ovládání všech funkcí.

Freddy je vestavný spotřebič určený do klasických kuchyňských skříněk o šířce 60 cm, ve variantách s výškou 45 cm a 60 cm. Spotřebič je možno objednat s čelní plochou a madlem v nerezu nebo v černém skle, nebo v jejich kombinacích. V nabídce jsou také přístroje s povrchovými úpravami De Castelli, které najdete na webových stránkách.


Fresco Élite

Téměř všechny funkce modelu Freddy můžete získat v kompaktní a volně stojící verzi: modelu Fresco Élite. Přístroj v atraktívním tmavě šedém skle v kombinaci s nerezovou ocelí nabízí 9 funkcí, jaké například šokové zchlazování a zmražování, rozmrazování, pomalé vaření nebo kynutí těsta.

OTEVŘÍT LETÁK FRESCO ÉLITE

V katalogu Irinox najdete také další výrobky – dávkovač vody, vinotéku a vakuovací přístroje.