Showroom

Pro naše zákazníky a obchodní partnery jsme v Praze – Karlíně otevřeli nový showroom s výrobky Novy, Villeroy & Boch, Steel, Reginox a MGS. Zákazníci si tak mohou prohlédnout a vyzkoušet odsavače par, varné desky a indukční desky s integrovaným odsavačem. Všechny přístroje jsou zapojené a funkční, je tedy možné si vyzkoušet jejich ovládání, účinnost odsávání a vyjímečně nízkou hlučnost odsavačů par. Jsou zde také vystavena populární designová svíditla Novy s ovládáním pomocí gest.

V showroomu najdete také široký sortiment keramických a nerezových dřezů a kuchyňských baterií značek Villeroy & Boch, MGS a Reginox. Od značky Steel máme pro vás připravené dvě kombinace stylových sporáků a digestoří.

Showroom je určený jak pro obchodní partnery, tak samozřejmě i pro koncové zákazníky. Probíhají zde školení odborných prodejců kuchyní a setkání s architekty a designery. Koncovým zákazníkům zde pomůžeme s kompletní přípravou odsávání včetně příslušenství a s výběrem dalších produktů pro jejich plánovanou kuchyni.


Showroom

V Praze – Karlíne provozujeme showroom určený pro odborné prodejce i koncové zákazníky, ve kterém je vystaveno přes 60 prémiových výrobků pro vybavení kuchyně.

 

Síť prodejců

Spolupracujeme s širokou sítí odborných prodejců – kuchyňských studií a výrobců nábytku v České republice a na Slovensku, kteří nabízí naše výrobky a mají potřebné znalosti při jejich prodeji, poradenství a montáži.

 

8 prémiových značek

Dovážíme výrobky osmi významných evropských značek, které vyrábí špičkové výrobky v oblasti vybavování kuchyní a poskytují potřebnou podporu a servis při jejich prodeji.

 

10 let na trhu

Od roku 2014 se zabýváme dovozem a distribucí kuchyňských spotřebičů a vybavení kuchyní, spolupracujeme s vybranými kuchyňskými studii a architekty a zajišťujeme potřebný servis pro naše výrobky.

 


Návštěva showroomu

Showroom najdete na adrese Sokolovská 98/96 – Karolina Plazza, 186 00 Praha 8 – Karlín. Pro zákazníky máme připraveno bezplatné parkování v podzemních garážích (pod parkováním Lidlu). Showroom se nachází asi 300 m od stanice metra Křižíkova, v pěší zóně Karolina Plazza, do které je možno vstoupit z ulice Sokolovská nebo Křižíkova. Návštěvu showroomu si, prosím, předem dohodněte na tel. 727 815 311.