Novy – Premium Innovation Products

Nová řada prémiových odsavačů par a indukčních desek Novy, která
představuje technologicky vyspělé výrobky s efektivním odsáváním,
jednoduchou obsluhou, tichým provozem a elegantním designem. Výrobky
řady Premium Innovation Products jsou nabízeny pouze prostřednictvím
vybraných, speciálně proškolených kuchyňských studií.

Produkty

Panorama

Panorama je dokonalé řešení odsávání integrovaného v indukční desce. Sací část je možno nastavit pouhým stisknutím senzoru na výšku 10, 20 nebo 30 cm, a nebo je možno ji zcela zapustit do úrovně varné desky, takže je téměř neviditelná. Indukční deska o šíři 88 cm má 4 varné zóny vedle sebe, což umožňuje maximální možnou účinnost odsávání. Model Panorama je určen pro vestavbu do skřínky o šířce 90 cm.

One

Inteligentní řešení odsávání v indukční desce, u kterého se sací věž uprostřed varné desky motoricky vysouvá 11 cm nad úroveň varné desky. Díky tomu je dosaženo velmi dobré účinnosti odsávání při nízké hlučnosti. Po vypnutí odsavače pak jednoduše stisknete senzor a sací věž se zasune do varné desky. Tím dosáhnete naprosto čistého a elegentního designu, který nenarušuje vaši kuchyni.

Mood

Estetika a funkčnost jsou dva základní faktory recirkulačního odsavače Mood. Promyšlená konstrukce ve spojení s ambientním osvětlením zajístí příjemnou atmosféru ve vaší kuchyni. U osvětlení odsavače je možno regulovat jak intenzitu, tak teplotu bílé barvy.
Odsavač Mood se dodává v bílé a nově i v černé barvě.

Cloud

Jemné linie a elegantní design odsavače Cloud zajišťují nejenom příjemný vzhled, ale i maximální efektivitu. Tento odsavač je určený pro instalaci na pevné stropy, není tedy nutné vytářet stropní podhled. Odsavač Cloud má výšku pouhých 17,2 cm, přesto však díky dvěma motorům poskytuje dostatečný výkon a účinnost odsávání.