Zastoupené značky

Společnost Applia je dovozcem a distributorem těchto značek odsavačů par, varných desek, dřezů, baterii a dalších výrobků pro vybavení kuchyní.

Novy Premium Innovation Products

Nová řada prémiových odsavačů par a indukčních desek Novy, která představuje technologicky propracované výrobky s efektivním odsáváním, jednoduchou obsluhou, tichým provozem a elegantním designem. Do nabídky řady Premium Innovation Products patří stolní odsavače integrované v indukční desce One a Panorama, stropní odsavač Cloud a dekorativní odsavače Mood v bílém a černém provedení.
Výrobky řady Premium Innovation Products jsou nabízeny pouze prostřednictvím vybraných, speciálně proškolených kuchyňských studií.

Novy

Belgická společnost Novy, založena již v roce 1907, vyrábí od roku 1964 odsavače par proslulé mimořádně tichým provozem, technickou vyspělostí a čistým elegantním designem. V nabídce je široká řada stropních odsavačů, komínové nástěnné a ostrůvkové odsavače, stolní odsavače, vestavné odsavače a odsavače do horní skříňky.
Novy vyrábí také širokou škálu indukčních desek, ze kterých je možno ovládat odsavače par Novy. Indukční desky jsou nabízeny podle výbavy v řadách Comfort, Power a Pro. K dispozici jsou také desky Domino s kombinací štěrbinového odsavače Up_Side.

Villeroy & Boch

Proslulá značka Villeroy & Boch nabízí mimořádně široký sortiment keramických dřezů v tradičním i moderním provedení a v mnoha různých barvách a velikostech. Keramický dřez Villeroy & Boch ocení náročný zákazník jak pro krásu a robustnost materiálu, tak pro jeho mimořádné užitné vlastnosti.
Výhodou materiálu CeramicPlus je zejména jeho snadné čištění, odolnost proti poškození a poškrábání, dlouhá životnost a odolnost proti vysokým a nízkým teplotám.

Gronbach

Vestavné vysavače německé firmy Gronbach je možno vestavět do soklu kterékoli, nové i starší kuchyně. Jsou pak připraveny kdykoli k provozu, ať už k odstranění nametených nečistot, nebo k vysávání na pracovní desce a v zásuvkách, s pomocí speciálního příslušenství.