Gronbach

Vestavné vysavače německé firmy Gronbach je možno vestavět do soklu
kterékoli, nové i starší kuchyně. Jsou pak připraveny kdykoli k provozu,
ať už k odstranění nametených nečistot, nebo k vysávání na pracovní
desce a v zásuvkách, s pomocí speciálního příslušenství.

Soklový vysavač Gronbach M6RC, B6

Modely M6RC a B6 jsou vybaveny výsuvnou zásuvkou, funkcí automatického vypnutí a kontrolkou naplnění prachového sáčku. Model M6RC má navíc ve výbavě dálkové ovládání.
Oba modely mají povrchovou úpravu masivní aluminium. Model M6RC se navíc vyrábí i v úpravě bronz a černá. Tyto modely jsou určeny pro sokly od výšky 110 mm.

Soklový vysavač Gronbach E6

Soklové vysavače E6 jsou vybaveny výsuvem s pojezdovými kolečky a také funkcí automatického vypnutí. Tento model se vyrábí s povrchovou úpravou aluminium a v provedeních pro sokly od výšky 100 mm a od 110 mm.

Soklový vysavač Gronbach C6

Cenově výhodný model C6 je vybaven pojezdovými kolčeky, má nerezovou povrchovou úpravu a vypínač na čelní ploše vysavače. Tento model je určen pro sokly od výšky 100 mm.

Sada příslušenství k soklovým vysavačům

Ke všem modelům soklových vysavačů je možno dokoupit sadu příslušenství, která obsahuje redukci pro zasunutí do vysavače, 3 m hadici, kartáčový a štěrbinový nástavec. Díky tomuto příslušenství je možno snadno vysávat na pracovní desce nebo v kuchyňských zásuvkách.

Sokový vysavač je možno zapnout stisknutím klapky a po nastaveném časovém intervalu se automaticky vypne (modely M6RC, B6, E6).

Model C6 je možno podle potřeby zapnout nebo vypnout vypínačem na jeho povrchu.

Modely M6RC a B6 se vysouvají na kolejnicových pojezdech (viz obrázek). Vysavače C6 a E6 je možno vysunout na kolečkách umístěných v jejich zadní části.

Všechny soklové vysavače Gronbach jsou vybaveny atibakteriálními sáčky, které jsou dostupné v běžné prodejní síti (model Swirl A07).

U vysavače je možno předvolit jeho automatické vypnutí od 15 do 30 sekund (modely M6RC, B6, E6), případně je možno přepnout na režim na dálkové ovládání (model M6RC).

Součástí výbavy špičkového modelu M6RC je i bezbateriové dálkové ovládání.

Sada příslušenství obsahuje 3 m hadici, koncovku pro zasunutí do vysavače a dva nástavce. Tuto sadu je možno dokoupit ke všem modelům soklových vysavačů.

Pomocí sady příslušenství je možno vysávat například v zásuvkách kuchyně, v poličkách nebo na pracovní desce.